33513

Hakkımızda

Şahin Yapi Mimarlik 2002 yılından itibaren müşterilerimizle karşıklı güven duygusu içerisinde,işlerimizi en son teknolojiler sayesinde güçlendirip, en kaliteli,uzun ömürlü,en şık uygulamalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten grur duymaktayız.
 
İstanbul ve İstanbul çevresinde daha çok yaygın olarak çalışmakta olup en hızlı şekilde uygulamalarımızı gerçeklerştirmekteyiz.
 
Hizmetlerimiz konusunda en iyi olduğumuzu bilmenizi ister bizi tercih ettiğiniz için Teşekür Ederiz.
 
Vizyonumuz
 
Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmaktır.İnceler Römork olarak kalitemizden taviz vermeden her geçen gün daha hızlı büyümek ve daha kaliteli hizmet sunmak asıl amacımızdır.
 
Misyonumuz
 
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.